Google pakalpojumi izdevējiem

Google piedāvā risinājumus, kas var būt noderīgi rakstniekiem, emuāru autoriem, noformētājiem, izstrādātājiem un citiem izdevējiem, lai gūtu ieņēmumus no tiešsaistes satura.

Atrodiet savu mērķauditoriju, attīstiet uzņēmumu un gūstiet ieņēmumus no sava tiešsaistes satura. Tas viss ir paveicams ar Google piedāvātajiem rīkiem, un ietaupīto laiku varēsit veltīt savam vaļaspriekam.

AdSense

Gūstiet ieņēmumus no savas vietnes ar vienkāršiem paņēmieniem

Ja nodarbojaties ar izdevējdarbību nelielā apjomā, varat izmantot programmu AdSense, lai savu vaļasprieku padarītu par peļņas avotu — vienkārši un bez maksas. Ja blakus savam saturam izvietosiet atlasītas reklāmas, automātiski nopelnīsiet naudu ikreiz, kad reklāmas tiks skatītas vai uz tām tiks noklikšķināts.

Uzziniet vairāk

Reģistrēties

DoubleClick for Publishers

Maksimāli palieliniet ieņēmumus, izmantojot vairākus pieprasījuma avotus un kanālus

Google DoubleClick for Publishers (DFP) maziem uzņēmumiem ir bezmaksas reklāmu pārvaldības risinājums, kuru izmantojot jaunie izdevēji var pārdot, ieplānot, piegādāt un novērtēt visu savu digitālo reklāmu krājumu. Izmantojot šo risinājumu, jūs neilgā laika posmā maksimāli palielināsit savu reklāmas seansu vērtību.

Uzziniet vairāk

Reģistrēties

AdMob

Gūstiet ieņēmumus no reklāmām lietotnē

AdMob piedāvā dažādus reklāmas formātus, tostarp video, vietējās, iespiestās reklāmas un reklāmkarogus. Tādējādi jums ir daudz iespēju, kā nopelnīt naudu ar savu lietotni, nodrošinot labāko iespējamo lietotāja pieredzi.

Uzziniet vairāk

Reģistrēties

Veiksmes stāsti

Mūsu klienti

BuildEazy

Less Kenijs (Les Kenny) izveidoja vietni, lai parādītu, kā izveidot dažādus priekšmetus. Izmantojot programmu AdSense, drīz viņš varēja pilnībā pievērsties galdniecībai, kas sākotnēji bija viņa hobijs.

Glassdoor

Tiešsaistes karjeras vietne Glassdoor ģenerē visus savus ieņēmumus un reklāmas tīkla reklāmu seansus, izmantojot pakalpojumu DoubleClick for Publishers mazajiem uzņēmumiem.

PDF ikona Skatīt PDF

Etermax

Uzņēmums Etermax izmanto platformu AdMob, lai izvietotu reklāmas veidā, kas ļauj lietotājiem joprojām izbaudīt uzņēmuma piedāvātās spēles.