Konfidencialitātes politika

Izskaidrots, kādu informāciju un kāpēc mēs apkopojam, kā mēs šo informāciju izmantojam, kā to pārskatām un atjauninām.

Izlasiet mūsu konfidencialitātes politiku

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Aprakstīti noteikumi, kuriem jūs piekrītat, kad izmantojat mūsu pakalpojumus.

Izlasiet mūsu pakalpojumu sniegšanas noteikumus

Uzziniet vairāk par konfidencialitāti un drošību

Esam apņēmušies aizsargāt jūsu konfidencialitāti, uzlabot jūsu drošību un izveidot vienkārši lietojamus rīkus, kas sniedz jums izvēles un kontroles iespējas.

Esam apņēmušies gādāt par jūsu konfidencialitāti un drošību

Kad izmantojat mūsu pakalpojumus, jūs uzticat mums savu informāciju. Uzziniet vairāk par to, kā mēs aizsargājam jūsu personas informācijas konfidencialitāti un drošību un kā sniedzam jums kontroles iespējas.

Google drošības centrs

Ikviena lietotāja drošība tīmeklī ir kopēja atbildība. Uzziniet, ko varat darīt, lai aizsargātu sevi un savu ģimeni tiešsaistē.

Inkognito režīms

Uzziniet, kā pārlūkā Google Chrome veikt pārlūkošanu inkognito režīmā, lai jūsu atvērtās lapas un lejupielādētie faili netiktu reģistrēti Chrome pārlūkošanas vai lejupielādes vēsturē. Uzziniet, kā piekļūt inkognito režīmam.

Mans konts

Google produktu konfidencialitātes rokasgrāmata

Ja izmantojat pakalpojumu Gmail, Meklēšana, YouTube un citus Google pakalpojumus, varat kontrolēt un aizsargāt personas informāciju un lietojuma vēsturi. Izmantojot Google produktu konfidencialitātes rokasgrāmatu, varēsiet ērtāk atrast informāciju par to, kā pārvaldīt dažas no Google produktos iestrādātajām konfidencialitātes funkcijām.